Comments: نگاهی تحليلی به بيست و دومين جشنواره فيلم کوتاه تهران

سلام . كارت خوبه ولي انگار بايد يه نقشه رهنما هم بذاري. موفق باشي ، چون اكنون. راستي ! آپ كردي ، خبر كن . حتما مزاحم ميشم.

Posted by رضا حقيقت نژاد at February 19, 2006 8:39 AM

آقاي جاهد با سلام. مدتي است بنده و دو تن ديگر از دوستان وبلاگي گروهي باز كرده ايم و در قالب آن نوشته هاي مان را درباره سينما نشر ميدهيم. خوشحال مي شويم با مراجعه به وبلاگ مان ، ما را از نظرات خود بهره مند سازيد

Posted by گروه فرهنگی هنری فام at February 8, 2006 12:13 AM

به نام خدا
با سلام
مي خواستم ببينم شما تو دفتر دستكاتون فرم جشنواره فيلم كوتاه هم ژيدا ميشه يك دو سه تايي براي من بفرستيد .
دستتون درد نكنه .
البته از لحن صحبت معضرت مي خوام فقط براي اين بود كه كمي صميمي تر باشيم .
عليرضا مميززاده

Posted by Mr Momayezzadeh/MONOLOG at January 5, 2006 11:06 AM

به ما هم سر بزنید: نشریه ی سینمایی هنریِ آگراندیسمان
با تشکر.
www.agrandisman.tk

Posted by kubrick2001 at January 2, 2006 11:19 AM

بزرگترين سر ايده هاي نوي فيلمسازي در عرصه فيلم كوتاه خود انجمن سينماي جوان است ..... يك جور فيلمسازي توي ايران مد است .... هنوز هم آدم هايي داريم كه عشق شان فيلم گرفتن از در و دهات باشد .... هنوز هم ما براي آن طرف آب فيلم مي سازيم .... هنوز هم توي فيلم كوتاه كسي چشم ديدن يك فيلم ساز موفق ديگر را ندارد .... وضعيت فيلم كوتاه افتضاح تر از اين حرف هاست

Posted by همشهري كاوه at December 28, 2005 8:00 AM

بدونه شک یک جریان بسیار تاثیر گذار در میان انجمن‌ها و ارگان‌های دولتی سعی بر این دارد که نوعی نگاه و فیلم‌سازی بدونه خطر را پشتیبانی و برجسته سازد که موجب شده بسیاری از فیلم‌سازان کوتاه مستقل و نواندیش در انزوا و بدونه هیچ معرفی در گوشه‌ای مشغول کار خود باشند جشنواره‌‌ها را به حال خودشان رها کنند یا بهتر است بگویم عطایش را به لقایش ببخشند. من که به شخصه هیچ‌گاه جایزه و تشویق‌های جشنواره‌های داخلی را جدی نمی‌گیرم حتا اگر برای فیلم خودم نیز باشد. در اینجا سم مهلکی که دارد ریشه و پی فیلم‌سازی مستقل و دیگر حوزه‌های هنری اجتماعی را می‌خشکاند " خودی " را از "غیر خودی" سوا کردن است. جامعه‌ی بدونه خطر و انتقاد مردمانی سر به زیر و مودب.
آقای جاهد!
کاش بیشتر از این حوزه‌ها حرف می‌زدید. کاش می‌گفتید که باید مانند سال‌ها "سینمای آزاد" نهادهای اجتماعی و مستقل تشکیل گردد تا سینمایی دیگر با استقلال کامل از خوانش‌های رسمی فرصت حضور بیابد.

Posted by کورش عنبری at December 18, 2005 2:15 PM
Post a comment

Remember personal info?