Comments: ابراهيم گلستان در آمريکا

با سپاس از شما برای کتاب نوشتن با دوربین که کار حرفه ای و خیلی خوبی بود . آقای گلستان هنرمند خوبی بودند که به دلیل خودمحوری بیش از حد و زبان تندشان و البته عزلت گزینی ، اهالی هنر از او غاقل ماندند با اینکه کارهای بزرگی در سینما و ادبیات ما انجام داده اند . به هر حال خودش خودش را دفن کرد و آدم ها هم دلیلی نیافتند تا از او نبش قبر کنند . در هر حال باز هم ممنون که شما این کار را کردید.

Posted by گرسیوز دقیقی at August 7, 2009 10:58 PM

ببخشيد در ايران فيلم هاي ايشان را چگونه مي توان يافت ؟

Posted by sina at December 26, 2007 6:49 PM

ببخشيد ، آقاي گلستان چه جوري اين قدر ثروتمند شدند ؟ مگر در كار فيلم هم اين قدر پول هست ؟ در ايران فيلم هاي ايشان را چگونه مي توان يافت ؟

Posted by سينا at December 26, 2007 6:48 PM

با سلام
این سایت رو تصادفی پیدا کردم. اما خوشحالم که فرصتی پیدا شد تا از شما به خاطر کتاب آموزنده نوشتن با دوربین تشکر فراوان داشته باشم. در واقع من با این کتاب زندگی کردم. راستی تزتان به کجا رسید؟ چگونه می توانم مباحث آن را مرور کنم؟ در دسترس هست؟
با سپاس

Posted by حمید معتمدی at December 6, 2007 9:38 PM

سلام : به همين بهانه هم كه شده بايستي از شما بزرگوار بابت كتاب نوشتن با دوربين تشكر كنم زيرا حدس ميزنم چه بردباري و صبري را متحمل شده ايد تا بتوانيد از كسي كه تن به مصاحبه نميدهد وقت مصاحبه بگيريد . اما بايد اعتراف كنم تمامي ذهنيتم نسبت به اين _ بقول روزنبام _ شير سينماي ايران بهم خورد . گاه آثار هنرمندان از خودشان فراترند . و يا شايد گذشت ايام است كه هنرمندان را از آثارشان عقب تر نگه ميدارد . براي نسل من نام گلستان با نام سينماي پيشرو ايران و فروغ و خشت و آينه و ...خيلي خاطره سينمايي عجين شده . اما زماني كه نزديكتر مي شويم اين خاطرات و تصورات بيشتر روزنامه اي و مجله اي بهم مي خورند . گرچه دردناكند اما قرين به حقيقت نيز هستند . تشكر واپسينم را بابت نزديكي ام به حقيقت پذيرا باشيد .

Posted by حسین پورستار at May 19, 2007 11:26 AM

مي دونم كه بي دليل دارم كامنت مي ذارم ....اما عيبي نداره آدم گاهي بي دليل يه كاري رو بكنه ...نه؟!

Posted by منگ at May 18, 2007 11:44 PM

سوشيانس عزيز

گلستان در نزديکي شهر ساحلي برايتون زندگي مي کند در منطقه ساسکس انگلستان. معلوم است نوشتن با دوربين را نخواندي چون در مقدمه در باره محل سکونت گلستان شرح داده ام. موفق باشيد.

Posted by پرويز at May 17, 2007 8:14 PM

salam

shoma midonid ebrahim golestan kodom shahre uk zendegi mikonand?

Posted by soushians at May 17, 2007 10:31 AM
Post a comment

Remember personal info?